Продавець MyChem розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
5282 відгуків

Сульфат амонію. Інструкція та рекомендації до застосування

Сульфат амонію. Інструкція та рекомендації до застосування

Інструкція та рекомендації з використання Сульфату Амонію MyChem

НЕ Є ТОКСИЧНОЮ РЕЧОВИНОЮ.
ВАЖЛИВО ДОТРИМУВАТИСЬ РЕКОМЕНДАЦІЙ
 ЩОДО ЗБЕРІГАННЯ ПРОДУКТУ!

1. Зберігати в сухих, добре вентильованих приміщеннях, уникати прямого сонячного проміння.
2. Не допускати вживання в їжу тваринами, не ковтати, уникати контакту зі слизовими оболонками!
3.Термін зберігання –12 місяців.

Бережіть від дітей!

Сульфат амонію (амонієва сіль сульфатної кислоти  (NH4)2SO4))  виглядає як світлий кристалічний порошок , не має запаху, наділений невисокою гігроскопічністю,  добре розчинний в мурашиній кислоті, нерозчинний в органічних розчинниках – ацетоні, етиловому спирті, діетиловому ефірі.

Активно застосовується в якості універсального нітроген- та сульфурвмісного добрива під всі культури: озимі і ярі зернові, технічні культури та коренеплоди, на зелених угіддях, а також в овочівництві і садівництві.

Характеризується  низьким поглинанням водяної пари з повітря в процесі абсорбції, до складу входить азот і сірка.
Сірка як необхідний елемент для підживлення культур і забезпечення їх нормального росту - по мірі окислення збільшує доступність до рослин таких речовин, як кальцій, магній і залізо.

Також до складу амонію сульфату входять сполуки заліза - амоній, який входить до складу сульфату амонію, малорухливий і не вимивається з ґрунту водами, що дає можливість широко його застосовувати в якості основного добрива і для підживлення рослин, в період вегетації.

Сульфат амонію необхідно використовувати для підгодівлі тих рослин, яким потрібна сірка для забезпечення гарного розвитку.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ:

·       Ранньовесняне підживлення гібридних культур (озимий ріпак – також передпосівним або припосівним підживленням восени, парило, гірчиця, капуста, цвітна капуста, кольрабі), стручкових рослин, картоплі, цибулі, порею, часнику і хрону;

·       Передпосівне внесення або внесення  перед сільськогосподарськими роботами, щоб вимішати його з ґрунтом, або припосівним внесенням перед очікуваним дощем.

НОРМИ ВНЕСЕННЯ ДОБРИВА:

·       Ріпак – при культивації до посіву 80 кг/га разом з іншими добривами. Перед цвітінням 10-40 кг/га у вигляді позакореневого підживлення;

·       Гречка – при культивації до посіву 60-80 кг/га разом з іншими добривами;

·       Кукурудза – при культивації до посіву 120 кг/га з іншими добривами, а після 50 кг/га після досягнення стадії випуску шести листків;

·       Зернові – при культивації до посіву 60-80 кг/га з іншими добривами;

·       Картопля – при культивації до посадки 80-100 кг/га разом із іншими добривами;

·       Пасовхи – на початку вегетації ранньою весною 80 кг/га, а потім щоразу після стравлювання тваринами, тобто перед наступною вегетацією;

·       Садівництво – 50-60 кг/м2 під ягідні чагарники, залежно від виду культури;

·       Овочівництво – залежно від виду рослини із розрахунку на м2: капуста різних сортів – 40-75 г; редька – 35 г; редис— 30 г, ріпа — 25 г, петрушка  і щавель — по 40 г, кабачки, гарбуз, морква — по 35 г, помідори — до 45 г, ін. овочі — до 50 г.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner