Продавець MyChem розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
5633 відгуків

Нітроамофоска . Інструкція та рекомендаціїї до застосування

Нітроамофоска . Інструкція та рекомендаціїї до застосування

Інструкція та рекомендації з використання Нітроамофоски MyChem

ВАЖЛИВО ДОТРИМУВАТИСЬ РЕКОМЕНДАЦІЙ  ЩОДО ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПРОДУКТУ!

 

Цей агрохімікат відноситься до категорії вибухонебезпечних, тому слід уникати його нагрівання. Зберігати його необхідно в холодних приміщеннях з бетону, або цегли, при температурі навколишнього середовища не вище 30С Цельсія.

Вологість повітря не повинна перевищувати 50%. Мінеральне добриво нітроамофоска потрібно зберігати окремо від інших, щоб не відбулася хімічна реакція з непередбачуваними (аж до займання та вибуху) наслідками. Застосування нагрівальних приладів і відкритого вогню в приміщенні категорично заборонено.

Зберігати цю підгодівлю довше, ніж 6 місяців, не можна. Вона частково втрачає свої корисні властивості. Також, після закінчення терміну зберігання, ця речовина стає більш вибухо- і пожежонебезпечна.

Нітроамофоска — це комплексне добриво, яке забезпечує життєдіяльність рослин, тому його можна вносити на будь-якій стадії розвитку рослин. Нітроамофоска складається з трьох головних компонентів: азоту, калію і фосфору.

У ньому містяться три основних компоненти, які необхідні для забезпечення нормальної якості життя рослини на різних етапах — азот, фосфор і калій (NPK). Випускається воно в формі сірих гранул. Застосовується для основного і передпосівного внесення, а в рідкому вигляді — в якості позакореневого підживлення садових і городніх культур.

Застосування нітроамофоски сприяє економії часу і грошей, так як цей агрохімікатів характеризується високою концентрацією поживних речовин на одиницю об’єму. Відповідно, при малих зусиллях і витратах можна удобрити велику площу посадок, ніж при використанні інших мінеральних добрив.

Норми внесення нітроамофоски під сільськогосподарські культури

Залежно від технології вирощування наводимо орієнтовні норми внесення нітроамофоски під деякі польові культури за основного внесення:

  • ярі зернові– 190-280 кг / га;
  • кукурудза – 270-560 кг / га;
  • озимі зернові – 220-460 кг / га;
  • соняшник– 200-560 кг / га;
  • буряк – 560-750 кг / га;
  • ріпак  – 375-560 кг / га та ін.

У приватних господарствах керуються такими нормами:

  • картопля і томати — 20 г / м2;
  • смородина і аґрус — 70 г на 1 кущ;
  • ожина і малина — 40 г / м2;
  • плодові дерева — 90 г навколо стовбура.

Зазначені норми варіюються з урахуванням етапу вегетації, складу і різновиди ґрунту і застосування інших підгодівлі. У невеликих дозах NPK застосовується для зрошення, обприскування овочевих, плодових і ягідних культур.

В осінній період під перекопування землі слід внести близько 42 г нітроамофоски на квадратний метр. Під час обробки цілини слід вносити 50 г на квадратний метр. Для тепличного ґрунту потрібно 30 г на квадратний метр.

Норми внесення

Норма внесення залежить від багатьох параметрів. Від виду рослин, складу грунту, наявності поливу, і інших інших супутніх чинників. Але існують середні значення, рекомендовані агрономами, і підтверджені багаторічним досвідом різних експериментальних і практикуючих господарств:

  • Озимі — 300-500 кг / га;
  • Ярові — 300-400 кг / га;
  • Соняшник — 150-200 кг / га;
  • Кукурудза — 250 кг / га;
  • Ріпак — 100 кг / га;
  • Буряк (цукровий та кормовий) — 200-250 кг / га.

Правила внесення

Висновок щодо вибору мінерального добрива робиться залежно від типу грунту. Нітроамофоску застосовують на більшості з них. Найкраще вона показала себе на чорноземах і глиноземах. При цьому слід врахувати, що чим щільніше склад грунту, тим довше йде процес проникнення хімікатів в родючий шар. Тому в глинисті землі нітроамофоску в якості підгодівлі вносять восени, а в більш легкі, піщані — навесні.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner