Продавець MyChem розвиває свій бізнес на Prom.ua 2 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
4470 відгуків

Силікагель КСМГ MyChem 

Силікагель КСМГ MyChem 

Інструкція та рекомендації з використання Силікагель КСМГ MyChem 

ВАЖЛИВО ДОТРИМУВАТИСЬ РЕКОМЕНДАЦІЙ  ЩОДО ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПРОДУКТУ!

 

Силікагель - це сухий гель кремнієвої кислоти з великою внутрішньою поверхнею, що має пористу структуру. Це зернистий матеріал, схожий на скло, який складається з пористого діоксиду кремнію, отриманого шляхом синтезу з силікату натрію.

Він широко використовується у різних галузях, зокрема у господарстві як осушувач, каталізатор, розділювач сумішей у хроматографії, сорбент платинових металів, інструмент для очищення і відокремлення радіоактивних металів. Силікагель має переваги над активним оксидом алюмінію і цеолітами завдяки хімічній інертності, високій термостійкості та можливості регулювання пористої структури.

У побуті силікагель часто використовується для осушення повітря, газів та води, а також для сорбції органічних речовин, які виділяються у парі, таких як бензин, бензол, ефір, ацетон. Він також використовується для очищення різних олив, знесірчення нафтових погонів та видалення високомолекулярних смолистих речовин з нафти.

У фармацевтичній галузі силікагель застосовується для хроматографічного виділення антибіотиків, а також як носій для каталізаторів у різних хімічних реакціях. Він також використовується як іоніт для розділення радіоактивних ізотопів та для очищення промислових стічних вод.

У побуті силікагель можна знайти у вигляді малих гранул, що зазвичай упаковані в паперові пакети, які часто використовуються у взутті для зберігання і захисту від вологи. Його також можна використовувати для відновлення мобільних пристроїв після потрапляння вологи, видалення неприємного запаху, догляду за срібними виробами та для виготовлення гербаріїв та композицій із сухими квітами.

У побутових умовах також можна використовувати гранули силікагелю, розміщуючи їх у тканинних або паперових мішечках та поміщаючи всередину взуття. Це дозволяє зберігати пару взуття в сухості протягом тривалого періоду між сезонами, забезпечуючи йому тривалий збереження і привабливий зовнішній вигляд.

Також силікагель можна використовувати для просушування телефона після його потрапляння у вологу. Після розбирання пристрою та виймання акумулятора та сім-карти, їх можна помістити у контейнер, заповнений гранулами гелю. Рекомендується тримати смартфон у такому контейнері принаймні 8 годин для повного висушування.

Для видалення неприємного запаху від вологості, що часто з'являється у підвальних приміщеннях, сумках чи холодильниках, можна використовувати силікагель. Він усуває вологість та запахи, покладаючи гранули у паперові або тканинні мішечки, які потрібно регулярно замінювати по мірі наповнення гелю вологою.

Силікагель також можна використовувати для догляду за столовим сріблом та прикрасами, поміщаючи пакети з гелем у коробки з цими предметами. Це допомагає уникнути темніння срібла від контакту з вологою та зменшує необхідність у чищенні.

Для збереження фотографій, документів та цінних книг від вологості та пилу можна використовувати коробку з кришкою, усередину якої поміщаються пакети з силікагелем. Цей метод захищає паперові матеріали від пошкоджень та забезпечує їх тривале збереження.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner